
INGREDIËNTEN
-
Griekse yoghurt 240 milliliter
-
Cacaopoeder 2 eetlepels
-
Basterdsuiker 3 eetlepels
-
Vanillebonen 1 stuks
-
-
Cayennepeper mespuntje (eventueel)
Dit heerlijk zoete nagerecht van Cook The Story wordt gemaakt van Griekse yoghurt. Het bestaat uit heel weinig ingrediënten (we like!) en is ook nog eens makkelijk te maken. Het enige waar je voor moet zorgen is dat je alle ingrediënten goed mengt.
Gebruik je liever geen bruine suiker maar een suikervervanger, probeer dan ahornsiroop of stevia.
Schraap de merg uit de vanillebonen. Hiervoor snijd je ze eerst in de lengte door midden met een scherp mes.
Doe alle ingrediënten in een schaal en meng alles door elkaar totdat het een mooie homogene dip wordt. Zorg ervoor dat de bruine suiker goed is opgelost, dit duurt ongeveer 3 minuten.
Serveer met vers rood fruit. Psst: Eventueel kun je, ook al is het niet op z'n 'Foodness', de dip ook serveren met marshmallows of biscuitjes.
Eet smakelijk!
INGREDIËNTEN
-
Griekse yoghurt 240 milliliter
-
Cacaopoeder 2 eetlepels
-
Basterdsuiker 3 eetlepels
-
Vanillebonen 1 stuks
-
-
Cayennepeper mespuntje (eventueel)

Volg me ook op Instagram!
Daar deel ik nog veel meer recepten, foodie tips, nieuwe hotspots & gekkigheid uit mijn dagelijkse leven. Zie ik je daar?
x Claartje

REACTIES
LOG IN OM EEN REACTIE TE PLAATSEN
Inloggen Via Social
Inloggen met wachtwoord
Nog geen reacties