
Begin de week goed met een groene smoothie. Het ziet er misschien niet zo heel appetijtelijk uit – laten we wel wezen, het is wel héél groen – maar dat komt door de chlorofyl uit de spinazie, die je verder niet proeft (maar die wel goed is voor je!). Het smaakt als een vruchtensapje, maar bevat stiekem toch al een portie groente.
Maak meteen een hele blender vol: wat je niet gebruikt kun je invriezen. De hoeveelheden in het recept zijn goed voor 3-4 porties.
Pers de sinaasappels en de citroen uit, je gebruikt alleen het sap. Schil de appel en banaan en snijd ze in grove stukken. Was de spinazie goed.
Doe het sinaasappel- en citroensap in een blender, samen met het glas water, de spinazie, de banaan en de appel. Pulseer tot het een egale massa is, ongeveer 60 seconden. Als je smoothie te dik is kun je nog wat water toevoegen en nogmaals kort pulseren.
Schenk de smoothie in 3 of 4 glazen en garneer met een partje appel.
Drink smakelijk!
INGREDIËNTEN

Volg me ook op Instagram!
Daar deel ik nog veel meer recepten, foodie tips, nieuwe hotspots & gekkigheid uit mijn dagelijkse leven. Zie ik je daar?
x Claartje

REACTIES
LOG IN OM EEN REACTIE TE PLAATSEN
Inloggen Via Social
Inloggen met wachtwoord
Nog geen reacties